+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Світлодіодні табло. Обирайте дійовий і енергозберігаючий засіб реклами

Світлодіодне табло – це ефективний маркетинговий хід і надійний засіб подання інформації. Зображення на світлодіодному приладі буде помітне навіть на відстані від 20 до 100 метрів. Просте управління дозволить оперативно змінювати інформацію без додаткових витрат.

Пристрій працює з автоматичним регулюванням яскравості і показує інформацію якнайкращим чином при різному освітленні (вдень, вночі, в сутінках). Наші прилади дозволять вам економити! Табло світлодіодне споживає в 2–4 рази менше електроенергії, ніж неонові вивіски.

Інформація легко сприймається завдяки відсутності стробоскопічного ефекту, картинка чітка, з рівномірним світлом, без пульсації і мерехтіння. Тому LED-табло можна зустріти навіть вздовж автомобільних доріг.

Де використовують світлодіодні табло?

Підприємства встановлюють їх для залучення нових клієнтів, повідомлення про акції, зміни цін, курсів валют. Наявність табло показує респектабельність, успішність підприємства. Найпоширеніші сфери застосування приладу:

  • Табло для АЗС. У металевий каркас стели монтується світлодіодний пристрій, що показує буквено-цифрову символіку. Додатково встановлюється температурний датчик.
  • Рекламне табло. На лицьовій частині приладу відтворюють тексти, картинки, анімації для ефективного повідомлення про послуги, акції.
  • Пристрої для стадіонів і змагальних майданчиків. Модульна система дозволить зібрати конструкцію будь-якого розміру без втрати якості зображення.

Продукцію компанії «Електронне світло» можна зустріти по всій Україні, Прибалтиці, на території Росії і Європи. Світлодіодні прилади використовують АЗС SHELL та інші партнери, перелік яких легко знайти на сайті, з описом, фотографіями проектів.

У нас власні розробки, дизайн, складання. Компанія «Електронне світло» – це виробник з досвідом роботи 19 років. Ми використовуємо виключно якісні світлодіоди. Зателефонуйте або напишіть нам через форму зворотного зв'язку на сайті el.ua, щоб купити світлодіодне табло за доступною ціною в Києві для вашого підприємства.

Форма замовлення