+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Світлодіодний LED годинник

LED-годинники – це і утилітарний пристрій, що показує час, і справжня прикраса, яка здатна стати чудовим доповненням в інтер'єрі офісу або оформленні фасаду будівлі. Великі годинники-табло будуть відмінно виглядати в просторих офісах, а також у таких громадських установах, як вокзали, торгові центри тощо. Світлодіодні пристрої менших розмірів можуть стати родзинкою невеликої кімнати.

Компанія «Електронне світло» займається виробництвом світлодіодних годинників, різних за розмірами і призначенням. Наші клієнти підбирають ЛЕД-годинники як для вулиці, так і для використання всередині приміщень. За бажанням замовник може вказати додаткові параметри, якими має володіти пристрій. Передбачаються комплектування датчиком температури, можливість дистанційного або дротового управління.

Світлодіодні годинники здатні виконувати дві основні функції:

  • Декоративну. Яскрава панель стане прикрасою інтер'єру або зовнішньої стіни і буде привертати увагу відвідувачів або потенційних клієнтів, що проходитимуть повз.
  • Інформаційну. Годинник LED показує не тільки час, але і температуру, таким чином, ви завжди будете в курсі змін температурного режиму на вулиці або в приміщенні.

В асортименті компанії «Електронне світло» представлені три лінійки світлодіодних годинників, корпус яких виготовлений з алюмінієвого профілю. Індикація інформації на табло відбувається поперемінно: час-дата-температура. У разі відключення електроенергії в результаті аварії або тимчасового збою хід часу зберігається. Годинники на світлодіодних матрицях можуть управлятися за допомогою кнопок або дистанційно ІЧ-пультом. Всі пристрої надійно захищені від пилу і вологи, можуть використовуватися в температурному діапазоні від –25 до +55 °C.

Модельний ряд світлодіодних годинників

Годинники світлодіодні компанії «Електронне світло» представлені трьома основними лінійками, моделі яких відрізняються за габаритами, колірним рішенням індикації, функціональним призначенням та способом управління.

Clock 347 

фото2  фото3  фото4  фото5

Clock 347 призначені для використання всередині приміщень та зовні будівель. Кут половинної яскравості в градусах: 100x50. Вони оснащені дистанційним управлінням і виконані в чотирьох кольорах індикації: червоному, синьому, зеленому, та жовтому. Розміри пристрою становлять 347x138x60 мм, а висота символу досягає 100 мм. Відстань видимості дорівнює 30 м.

Clock 800

фото-часы1фото-часы2фото-часы3фото-часы5

Годинники Clock 800 також призначені і для вулиці, і для використання всередині приміщення. Висота символу в цьому пристрої становить 300 мм, а відстань видимості – до 100 м. За розмірами ці годинники на світлодіодній матриці більше попередніх: 800x320x60 мм, а кут половинної яскравості такий же. Управління пристроєм здійснюється за допомогою ІЧ-пульта. Годинники доступні в декількох рішеннях кольорової індикації: червоному, синьому, зеленому, та жовтому.

Clock 1000

dtrtytrytytytryeyw

Світлодіодні годинники Clock 1500 призначені тільки для вуличного використання. Колірна індикація біла. Габаритні розміри цього пристрою: 1500x540x120 мм, висота символів – 540 мм, а відстань видимості – до 500 м. Кут половинної яскравості в цих годинниках становить 80°.

«Електронне світло» є виробником світлодіодного обладнання. Наші клієнти можуть замовити і купити LED-годинники не лише в Україні, але і за її межами.

Форма замовлення