+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Інформаційні табло: подаємо інформацію ефективно

Щоб привернути увагу перехожих в умовах щільного інформаційного потоку, потрібно щось по-справжньому яскраве, що запам'ятовується. Особливо це стосується темного часу доби, зимової пори, коли будь-яке зображення без підсвічування стає малопомітним. Вирішити цю проблему можуть електронні табло.

«Електронне світло» – це досвід, власні розробки і якість

Компанія «Електронне світло» виробляє і постачає світлодіодну продукцію з 1996 року. У нашому розпорядженні власні фабрики в Київській області та Чернігові, тому ми відповідаємо за якість товарів, що випускаються. Надаємо сервісне і постсервісное обслуговування.

Інформаційне табло – це ефективний спосіб відображення цифрової символіки, головним чином для подачі інформації про змінюваний курс валют. Пристрої активно використовуються відділеннями банків, пунктів обміну валют. Для виготовлення елементів індексації застосовують світлодіоди, завдяки чому таке електронне табло легко привертає увагу на вулиці.

Переваги інформаційного табло:

  • Простота експлуатації. Індекси валют змінюються з допомогою комп'ютера, ІЧ-пульта.
  • Велика відстань видимості. Яскраве світло приладу помітне на відстані 20 метрів.
  • Надійність конструкції. Корпус виготовлений з алюмінію, є пило- та вологозахист.
  • Стійкість до перепаду температур. Табло витримує від –25 до +55 °С.
  • Відсутність стробоскопічного ефекту. Світлодіоди гарантують відсутність ефекту пульсації, мигання, яке могло б ускладнити прочитання інформації.

Ми виготовляємо довговічні інформаційні табло. Розмір конструкції становить 400x400x60 мм. Для оформлення елементів індексації використовуються світлодіоди червоного кольору. Кількість валют, які можна розмістити на табло, дорівнює 3. Висота кожного елемента – 40 мм.

Вся продукція проходить перевірку якості за українськими і міжнародними стандартами якості. Переглянути каталог продукції, сертифікати, фотозвіти з готовими проектами можна на сайті компанії «Електронне світло». Щоб купити електронне інформаційне табло, достатньо зателефонувати менеджерам сервісу підтримки або заповнити форму зворотного зв'язку на сайті компанії.

Форма замовлення