+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Представлена продукція компанії «Електронне світло» – це повноцінні світлодіодні екрани розміром всього 700х700 мм Можна запрограмувати безперервну трансляцію будь-якого дорожнього знака на такому екрані і включити його до системи управління рухом на дорогах.

Світлодіодні дорожні знаки характеризуються:

  • надійністю конструкції і довговічністю;
  • швидкою актуалізацією інформації;
  • відмінною видимістю в темряві, тумані або при попаданні прямих сонячних променів.

Перевага таких знаків перед звичайними знаками полягає в тому, що інформація, яка відображається на них, добре сприймається оком незалежно від часу доби або мінливої погоди. Зображення завжди контрастне, чітке і яскраве, навіть у сонячний день.

Світлодіодні знаки практично не потребують регулярного обслуговування. Вони характеризуються низьким енергоспоживанням і здатністю до безперебійної роботи протягом довгого часу. Такі знаки стійкі до перевантажень і вібрацій, вони мало сприйнятливі до механічних пошкоджень.

Завдяки цим знакам можна регулювати транспортні потоки в години пік, залежно від погодних умов змінювати обмеження швидкості, попереджати про пішоходів або контролювати паркування. Динамічні знаки навіть на великій відстані здатні попередити водія про наближення до небезпечної ділянки дороги, наприклад, якщо проводиться плановий ремонт дорожнього полотна. Ці дорожні помічники забезпечують максимальну безпеку для всіх учасників руху, а їх ефективність перевищує аналогічний показник звичних табличок.

Працюють світлодіодні дорожні знаки як за заздалегідь заданою програмою в автономному режимі, так і під дистанційним контролем диспетчера. Залежності від ситуації на дорозі можна змінювати дані, що транслюються на екрані: тобто виводити на них актуальні попереджувальні знаки або обмеження швидкості на конкретній ділянці.

Завдяки виробництву та встановленню таких знаків кількість дорожньо-транспортних пригод значною мірою скоротилася. Це обумовлено тим, що сигнали добре видно під різними кутами огляду на максимально далекій відстані. Таким чином, у водія більше часу для того, щоб зорієнтуватися і вжити правильних заходів для безпечного руху.

Наші динамічні дорожні знаки на Столичному шосе:

Залежно від ситуації знаки вказують стрілками, куди повинен рухатися транспорт. З центру управління дорожнім рухом, при необхідності, відбувається контроль і зміна інформації.

Форма замовлення