+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

светодиодные экраны

LED-екран – це електронний пристрій з великою кількістю складних компонентів, від параметрів яких безпосередньо залежать експлуатаційні характеристики і якість зображення. Модульні конструкції завдяки новітнім інженерним технологіям здатні забезпечити яскраве насичене зображення навіть в умовах сильної освітленості і під прямими сонячними променями. Наша компанія пропонує LED-екрани для зовнішньої, а також внутрішньої установки.

Сфера застосування світлодіодних екранів необмежена, але найчастіше їх використовують як оснащення для ефективної зовнішньої реклами або монтують у місцях з великою аудиторією. Прогулюючись ввечері по одній з центральних вулиць міста-багатомільйонника, неможливо не звернути свою увагу на величезні відеоекрани, де постійно змінюються яскраві ролики.

Світлодіодний екран – давно зарекомендувала себе як технологія, яка стає все популярнішою.

Головні її переваги полягають:

  • у надійності;
  • економічності;
  • міцності конструкції;
  • довговічності.

Світлодіодні екрани, зважаючи на модульність їх конструкції, можна збирати в будь-яких конфігураціях і розмірах. Фахівці компанії «Електронне світло» успішно виконують замовлення будь-якої технологічної складності. Світлодіодні модулі збираються таким чином, що на поверхні екрана створюється безшовне зображення.

Додаткові можливості LED-екранів

Крім рекламних цілей, світлодіодні екрани, купити які можна на сайті «Електронне світло», виконують також функцію інформаційного табло. Такі системи використовуються на стадіонах, де транслюється не тільки реклама спонсорів, але і супутня грі інформація для журі та вболівальників. Ними обладнують вокзали, аеропорти, інші місця, де склалася потреба інформувати людей. Ще LED-екрани можна побачити на публічних заходах. Вони здатні яскраво і барвисто передавати все, що відбувається на сцені, для того, щоб охопити аудиторію великої чисельності.

Світлодіодні екрани в Києві представлені в достатній кількості. Завдання компанії «Електронне світло» – виробництво якісного світлодіодного обладнання, ціна якого буде конкурентоспроможною на ринку. Оптимальне співвідношення якості та вартості дозволяє нам займати лідируючі позиції в Україні.

Для зовнішнього використання модулі оснащуються спеціальним покриттям, що дозволяє їм працювати в будь-яких погодних умовах.

Купити світлодіодний екран через сайт el.ua можна не тільки в Україні, але і за її межами. Ми є прямим постачальником з власним виробництвом у Чернігові.