+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Наша компанія розробила проект і здійснила професійне підсвічування знаменитого Київського монумента, пам'ятник Князеві Володимиру Великому, Хрестителеві Русі.

Для підсвічування було використано 49 лінійних модулів, 3LED 252x20, на основі надяскравих світлодіодів фірми OSRAM, найефективніших на сьогодні!

Трохи історії...

Пам'ятник був відкритий в 1853 році і встановлений на нижній терасі Володимирської гірки. Над пам'ятником працювали скульптори ПЕТРО Клодт, Володимир Демут-Малиновский, інженер Олександр Тон.

Для освітлення пам'ятника спочатку використовувалися "газові ріжки", але в 1895 році на засоби мецената Семена Могилевцева зробили електричне освітлення з декількох десятків лампочок розжарювання.

У нічній пітьмі це світло було видне здалека, і письменникові Михайлу Булгакову назавжди запам'яталося, як "краще всього виблискував електричний білий хрест в руках величезного Володимира на Володимирській гірці".

У 2010 році проводяться реставрація старого скульптурного пам'ятника. Влада міста прийняли рішення використати новітні технології для підсвічування монумента, тому для реалізації светотехнического проекту була задіяна компанія "Електронне світло", яка використала светодионое освітлення власного виробництва.

Це надало монументу небувалу велич і підкреслило його красу у темний час доби!

Форма замовлення