+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Офісні, торгові приміщення

title=""

Освітлення продуктового маркету

Світлотехнічний проект продуктового маркету, зроблений на основі світлодіодних світильників LED-EL-01для адміністративних приміщень.

Детальніше Замовити


title=""

Освітлення офісних приміщень

Проект освітлення офісних приміщень, зроблений на основі світлодіодних світильників LED - EL - 01 для адміністративних приміщень.

Детальніше Замовити


Виробничі об'єкти

title=""

Підсвічування території підприємства "Санта Бремор"

У цьому проекті, було здійснено підсвічування території підприємства прожекторними, консольними, лінійними світлодіодними світильниками.

Детальніше Замовити


Спортивні установи

title=""

Освітлення тенісного корту

Освітлення тенісного корту здійснювалося прожекторними світлодіодними світильниками LED-STREET-02.

Детальніше Замовити


title=""

Освітлення катка

Проект освітлення катка. На висоті 7м була встановлена конструкція зі світлодіодними модулями 5led 360x20.

Детальніше Замовити


Вуличне освітлення

title=""

Проект освітлення котеджного містечка "Олимпик парк"

Проект освітлення котеджного містечка “Олимпик Парк”. Спеціально для цього проекту були розроблені паркові світлодіодні світильники LED-STREET-05.

Детальніше Замовити


title=""

Освітлення дороги

Проект освітлення дороги, який включає освітлення проїжджої частини, пішохідних доріжок, зеленої смуги. Для підсвічування дороги були встановлені світлодіодні світильники LED - STREET - 01, з широкою (Ш) діаграмою розподілу сили світла.

Детальніше Замовити


Рекламні конструкції

title=""

Підсвічування биг-борда

Приклад використання світлодіодного освітлення – один і той же биг-борд з одного боку освітлений лампами розжарювання – 600 Ватів, з іншою світлодіодами – 56 Ватів. На фото дуже добре видно якість світлодіодного освітлення. Особливо варто звернути увагу на реальні кольори поліграфії.

Детальніше Замовити


title=""

Підсвічування лайт-бокса

Підсвічування лайт-бокса здійснювалося за допомогою світлодіодних модулів1LED 30x30 (374шт.) і 3 LED 252x20 (189шт.), основа яких - надяскраві світлодіоди OSRAM (Німеччина). Світлодіодні модулі - це прекрасний комплексний і криативный матеріал для традиційних і нестандартних дизайнерських рішень по led підсвічуванню і led освітленню складних конструкцій, або важкодоступних ділянок.

Детальніше Замовити


Архітектурне підсвічування

title=""

Зовнішнє підсвічування ресторанно-розважального комплексу

У архітектурному підсвічуванні ресторанно-розважального комплексу були використані прожекторні світлодіодні світильники LED - STREET - 02 (4шт.) і LED - STREET - 49 (20шт). Світильники були виготовлені на основі світлодіодів OSRAM червоного світіння (625нм).

Детальніше Замовити


title=""

Підсвічування пам'ятника архітектури

Наша компанія розробила проект і здійснила професійне підсвічування знаменитого Київського монумента, пам'ятник Князеві Володимиру Великому, Хрестителеві Русі.

Детальніше Замовити


Усі проекти

Форма замовлення