+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52
title=""

Прожекторний світлодіодний світильник LED-STREET-3713

Універсальний світлодіодний світильник, прожекторного типу, застосовується для зовнішнього підсвічування будівель, споруд, рекламних конструкцій, освітлення спортивних майданчиків, промислових об’єктів, автостоянок, прибудинкових територій приватних будинків і котеджів. Призначений для заміни світильників на основі ламп ДРЛ-80, ГЛ-250 Вт.

Детальніше Замовити


title=""

Універсальний світлодіодний світильник, прожекторного типу LED-STREET-3807

Універсальний світлодіодний світильник, прожекторного типу, застосовується для зовнішнього архітектурного підсвічування будівель, споруд, котеджів і житлових будинків. А також для внутрішнього освітлення торговельних залів, магазинів, вітрин. Призначений для заміни світильників на основі ламп ДРЛ-80 і ГЛ-200 Вт.

Детальніше Замовити


title=""

Універсальний лінійний світлодіодний світильник LED-STREET-0755

Універсальний лінійний світлодіодний світильник застосовується як для внутрішнього декоративного й основного підсвічення інтер’єру (закарнизне світло), так і для зовнішнього освітлення архітектурних споруд, будівель, прибудинкових територій, рекламних конструкцій (біг-бордів) і вітрин.

Детальніше Замовити


title=""

Прожекторний світлодіодний світильник LED-STREET-20, LED-STREET-24, LED-STREET-49, LED-STREET-51

Світлодіодний прожекторний світильник застосовується для зовнішнього підсвічення будівель, споруд, рекламних конструкцій, прибудинкових територій приватних будинків і котеджів.

Детальніше Замовити


title=""

Магістральний світлодіодний світильник LED-MODUL-0632

Магістральний світильник застосовується для освітлення як офісних і торгових приміщень, так і промислових об’єктів, з високим вмістом вологи й пилу. Встановлюється на тросових підвісах або в накладному варіанті.

Детальніше Замовити


title=""

Магістральний світлодіодний світильник LED- MODUL-0714

Магістральний світильник застосовується для освітлення як офісних і торгових приміщень, так і промислових об’єктів, з високим вмістом вологи й пилу. Встановлюється на тросових підвісах або в накладному варіанті.

Детальніше Замовити


title=""

Світлодіодні модулі

ДЯкість освітлення вкрай важливе для клієнта, відвідувача Вашого магазину чи офісу. І якщо Ви вирішили яскраво і по-сучасному презентувати місту зовнішню рекламу, хочете вразити гостей незвичайними світловими рішеннями в інтер’єрі, використовуйте світлодіодні модулі.

Детальніше Замовити


Вам подобаються вогні нічного міста, архітектурне підсвічення фасадів будівель?

Якщо Ви хочете, щоб і в нічний час доби будівля Вашої компанії виглядала привабливо, «Електронне світло» допоможе.

Правильне енергоефективне зовнішнє світлодіодне освітлення й архітектурне підсвічення – найкраще рішення в оформленні фасадів будівель.

Чому світлодіоди

Світлодіоди пропонують виняткову якість світла. Вони доступні й економічні. Архітектурне підсвічення фасадів формує позитивний імідж Вашої компанії, виконує рекламну функцію, покращує естетику архітектурної споруди, допомагає підкреслити індивідуальність. Пам’ятайте, зовнішнє світлодіодне освітлення – це ще й елемент безпеки.

Для виробництва товарів освітлення на заводах компанії «Електронне світло» використовуються комплектуючі з Німеччини та інших країн. Товари мають сертифікати та декларації відповідності контролюючих організацій України, Росії та Європейського Союзу.

Прилади «Електронне світло» надійні й економічні, для них характерні тривалий термін служби, висока світловіддача, безпека, простота експлуатації.

Для реалізації проектів з архітектурного підсвічення компанія «Електронне світло» пропонує такі товари:
  • Прожекторний світлодіодний світильник – розроблений з метою заміни світильників на основі лампи ДРЛ-80, МГЛ-250 Вт. Термін служби – 20 років, гарантія – 36 місяців.
  • Універсальний світильник прожекторного типу – розроблений, щоб замінити світильники на основі лампи ДРЛ-80, МГЛ-200 Вт. Термін служби становить до 20 років. Гарантія – 36 місяців.
  • Універсальний лінійний світильник – застосовується для внутрішнього підсвічення і зовнішнього освітлення споруд. Термін їх служби становить 100 тис. годин. Гарантія – 18 місяців.
  • Прожекторний світлодіодний світильник. Термін служби – 20 років. Гарантія – 36 місяців.
  • Магістральний світлодіодний світильник – застосовується, щоб спроектувати світлодіодне освітлення в місцях, де спостерігається високий вміст пилу й вологи. Магістральна система розробляється для кожного клієнта індивідуально. Термін служби – 100 тис. годин. Гарантія – 18 місяців.
  • Світлодіодні модулі – аналог модуля в 1 Вт – світильник на базі лампи розжарювання або галогенної 10–13 Вт. Термін служби модулів – 100 тис. годин.

Наші менеджери допоможуть Вам розібратися в зовнішньому світлодіодному освітленні. Телефонуйте прямо зараз або звертайтеся із запитаннями на електронну пошту.

Форма замовлення