+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52
title=""

Прожекторний світлодіодний світильник LED-STREET-20, LED-STREET-24, LED-STREET-49, LED-STREET-51

Світлодіодний прожекторний світильник застосовується для зовнішнього підсвічення будівель, споруд, рекламних конструкцій, прибудинкових територій приватних будинків і котеджів.

Детальніше Замовити


title=""

Універсальний лінійний світлодіодний світильник LED-STREET-0755

Універсальний лінійний світлодіодний світильник застосовується як для внутрішнього декоративного й основного підсвічення інтер’єру (закарнизне світло), так і для зовнішнього освітлення архітектурних споруд, будівель, прибудинкових територій, рекламних конструкцій (біг-бордів) і вітрин.

Детальніше Замовити


title=""

Магістральний світлодіодний світильник LED-MODUL-0714

Магістральний світильник застосовується для освітлення як офісних, торгових приміщень, так і промислових об’єктів, з високим вмістом вологи й пилу.

Детальніше Замовити


title=""

Магістральний світлодіодний світильник LED-MODUL-0632

Магістральний світильник застосовується для освітлення як офісних, торгових приміщень, так і промислових об’єктів, з високим вмістом вологи й пилу.

Детальніше Замовити


title=""

Універсальний світлодіодний світильник, прожекторного типу LED-STREET-3807

Універсальний світлодіодний світильник, прожекторного типу, застосовується для зовнішнього архітектурного підсвічування будівель, споруд, котеджів і житлових будинків. А також для внутрішнього освітлення торговельних залів, магазинів, вітрин. Призначений для заміни світильників на основі ламп ДРЛ-80 і ГЛ-200 Вт.

Детальніше Замовити


title=""

Світлодіодні модулі

Якість освітлення вкрай важливе для клієнта, відвідувача Вашого магазину чи офісу. І якщо Ви вирішили яскраво і по-сучасному презентувати місту зовнішню рекламу, хочете вразити гостей незвичайними світловими рішеннями в інтер’єрі, використовуйте світлодіодні модулі.

Детальніше Замовити


Підсвічування вітрин – обличчя будь-якого магазину. Клієнт повинен бачити товар у найкращому світлі. Для цього використовуйте світлодіодне освітлення вітрин.

Це також дозволить знизити витрати на споживання електроенергії, що важливо для ведення бізнесу, і є доступним вибором.

Розробки «Електронного Світла» світлодіодного освітлення вітрин включають:
  • Універсальний лінійний світильник на основі світлодіода. Застосовується для внутрішнього підсвічування магазинів (закарнизне світло), зовнішнього освітлення споруд та вітрин. Термін їх служби становить 100 тис. годин. Гарантія – 18 місяців.
  • Світлодіодний універсальний світильник прожекторного типу для зовнішнього підсвічування і внутрішнього освітлення магазинів, вітрин. Розроблений, щоб замінити світильники з лампами ДРЛ-80, ГЛ-200 Вт. Термін служби становить до 20 років. Гарантія – 36 місяців.
  • Світлодіодні модулі – саме їх часто використовують при інсталяції підсвічування вітрин. Вони виділяють мало тепла, не містять небезпечних речовин, що дає можливість використовувати їх і в продуктових магазинах. Аналог модуля 1 Вт – світильник на базі лампи розжарювання або галогенної 10–13 Вт. Термін служби модулів – 100 тис. годин.
Зробіть рекламу помітнішою
Світлодіодне освітлення бордів – невід’ємний атрибут сучасного світу реклами. І коли Вам необхідно привернути загальну увагу до рекламного борду, компанія «Електронне світло» презентує товари для вирішення таких завдань:
  • Світлодіодний світильник прожекторний застосовують для рекламних конструкцій і зовнішнього підсвічування будівель, споруд і т. д. Термін служби становить 20 років. Гарантія – 36 місяців.
  • Магістральний світильник застосовується, щоб спроектувати рекламне освітлення в умовах з підвищеним рівнем пилу та вологи. Магістральна система розробляється для кожного клієнта індивідуально. Термін служби – 100 тис. годин. Гарантія – 18 місяців.

Світлодіоди потребують мінімум догляду і обслуговування. Вся продукція сертифікована.

Настав час додати іскристості й сяйва Вашій вітрині та рекламі. Замовляйте продукцію безпосередньо від виробника, звертаючись до менеджерів компанії «Електронне світло». Телефонуйте, не відкладаючи.

Форма замовлення