+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52
линейка5

Про винятково світлодіодне освітлення раніше серйозно не говорили. Технології були далекі від ефективного використання світлодіода як основного освітлення, хоча для підсвічення або контурного освітлення він використовується вже давно. І ось настав той момент, коли технологічні можливості доросли до 130–150 люменів на один ват енергоспоживання! Для простоти розуміння цих значень скажемо, що це в 4–6 разів більш економічне освітлення, ніж освітлення від найбільш енергозберігаючих ламп на сьогодні. У таких лампах світиться газ... у нашому ж випадку використовується випромінювання напівпровідника!

Отже, постараємося перерахувати переваги «нового світла»

Экономічність - В умовах постійного зростання тарифів на електричну енергію перехід на освітлення цього типу дозволяє відчутно заощаджувати! Згадаємо хоча б, що ККД звичної нам лампи розжарювання всього 4%, а ККД світлодіода дорівнює 58%!

Довговічна служба. - Ці цифри здаються недосяжними – світлодіод демонструє до 11 років роботи без перерви!

Надійність - Забудьмо про тонку вольфрамову нитку! Випромінювання напівпровідникового приладу в сотні разів стабільніше, залежність від впливів механічного характеру й вібрації максимально знижена.

Екологічна безпека. - Світіння діода не супроводжується ультрафіолетовим і радіоактивним випромінюванням. Вироби позбавлені ртуті й подібних шкідливих для здоров’я речовин, тому не потребують спеціальної утилізації.

Незначне тепловиділення. Діоди не спричинюють задуху в приміщеннях, внаслідок цього спостерігається менше енергоспоживання кондиціонерами; предмети, які знаходяться під світлодіодними світильниками, не нагріваються, пристроями можна освітлювати чутливу до нагрівання продукції.

Реальна передача кольору. - Світлодіодне освітлення дуже схоже на денне. Завдяки цьому ми бачимо справжній колір предметів, а не спотворений. Така перевага неоціненна для друкованої рекламної продукції!

Широкий температурний діапазон. - Світлодіодні світильники працюють при температурі від -40 до +50 °С за будь-яких погодних умов.

Висока світловіддача. - Вироби забезпечують 150 люменів на 1 ват енергоспоживання.

Абсолютна стійкість до багаторазових вмикань і вимикань.

Відсутність стробоскопічного ефекту (пульсації, мерехтіння).

Рівномірне світіння. Відсутність світлих і темних плям на горизонтальних, а також вертикальних площинах. Таке світло комфортне для очей.

Форма замовлення