+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52
title=""

Універсальний світлодіодний світильник, прожекторного типу LED-STREET-3807

Універсальний світлодіодний світильник, прожекторного типу, застосовується для зовнішнього архітектурного підсвічування будівель, споруд, котеджів і житлових будинків. А також для внутрішнього освітлення торговельних залів, магазинів, вітрин.Призначений для заміни світильників на основі ламп ДРЛ-80 і ГЛ-200 Вт.

Детальніше Замовити


title=""

Універсальний лінійний світлодіодний світильник LED-STREET-0755

Універсальний лінійний світлодіодний світильник застосовується як для внутрішнього декоративного й основного підсвічення інтер’єру (закарнизне світло), так і для зовнішнього освітлення архітектурних споруд, будівель, прибудинкових територій, рекламних конструкцій (біг-бордів) і вітрин.

Детальніше Замовити


title=""

Адміністративний світлодіодний світильник, вбудованого типу 595х595мм (альтернатива ЛВО 4х18) LED-EL-01, LED-EL-04

Адміністративний світлодіодний світильник вбудованого типу – прекрасна альтернатива растровим офісним світильникам (тип ЛВО 4х18) на люмінесцентних лампах. Призначений для встановлення в офісних та інших громадських приміщеннях (підприємства, установи, торговельні центри, торговельні точки тощо, де облаштовані підвісні стелі типу Armstrong).

Детальніше Замовити


title=""

Адміністративний світлодіодний світильник, накладного типу 595х595мм (альтернатива ЛПО 4х18) LED-EL-08, LED-EL-31

Адміністративний світлодіодний світильник накладного типу – прекрасна альтернатива растровим офісним світильникам (тип ЛПО 4х18) на люмінесцентних лампах. Призначений для встановлення в офісних та інших громадських приміщеннях (підприємства, установи, торговельні центри, торговельні точки тощо).

Детальніше Замовити


title=""

Магістральний світлодіодний світильник LED-MODUL-0632

Магістральний світильник застосовується для освітлення як офісних і торгових приміщень, так і промислових об’єктів, з високим вмістом вологи й пилу. Встановлюється на тросових підвісах або в накладному варіанті.

Детальніше Замовити


title=""

Магістральний світлодіодний світильник LED-MODUL-0714

Магістральний світильник застосовується для освітлення як офісних, торгових приміщень, так і промислових об’єктів, з високим вмістом вологи й пилу. Встановлюється на тросових підвісах або в накладному варіанті.

Детальніше Замовити


title=""

Світлодіодний світильник для підвісних стель типу Грильято. Світильник "Грильято"

Світлодіодний світильник для внутрішнього освітлення «Грильято» спеціально створений для використання з підвісними стелями типу Грильято.

Детальніше Замовити


title=""

Адміністративний світлодіодний світильник накладного типу 1230х150 (альтернатива ЛПО 2х36) LED-EL-02

Адміністративний світлодіодний світильник LED-EL-02 накладного типу – прекрасна альтернатива офісним світильникам (тип ЛПО 2х36) на люмінесцентних лампах. Призначений для встановлення в офісних та інших громадських приміщеннях (підприємства, установи, торговельні центри, торговельні точки тощо).

Детальніше Замовити


title=""

Точковий світлодіодний світильник, вбудованого типу для офісів, магазинів (D250x70мм) LED-POINT-20

Точковий світлодіодний світильник LED-POINT-20 вбудованого типу призначений для встановлення в офісних та інших громадських приміщеннях (підприємства, установи, торговельні центри, торговельні точки тощо).

Детальніше Замовити


title=""

Точковий світлодіодний світильник, вбудованого типу для офісів, магазинів (230х230мм) LED-POINT-21

Адміністративний світлодіодний світильник LED-POINT-21 вбудованого типу призначений для встановлення в офісних та інших громадських приміщеннях (підприємства, установи, торговельні центри, торговельні точки тощо).

Детальніше Замовити


title=""

Настільна лампа на світлодіодах LED-EL-24

Настільний світлодіодний світильник LED-EL-24 застосовується в адміністративних і житлових приміщеннях.

Детальніше Замовити


title=""

Настільна лампа на світлодіодах LED-EL-25

Настільний світлодіодний світильник LED-EL-25 застосовується в адміністративних і житлових приміщеннях.

Детальніше Замовити


title=""

Світлодіодні модулі в интерьерном освітленні

Якість освітлення вкрай важливе для клієнта, відвідувача Вашого магазину чи офісу. І якщо Ви вирішили яскраво і по-сучасному презентувати місту зовнішню рекламу, хочете вразити гостей незвичайними світловими рішеннями в інтер’єрі, використовуйте світлодіодні модулі.

Детальніше Замовити


title=""

Точковий світлодіодний світильник LED-POINT-02

Точковий світлодіодний світильник LED-POINT-02 вбудованого типу призначений для загального та декоративного підсвічення інтер’єру.

Детальніше Замовити


title=""

Точковий світлодіодний світильник LED-POINT-04

Точковий світлодіодний світильник LED-POINT-04 вбудованого типу призначений для загального та декоративного підсвічення інтер’єру.

Детальніше Замовити


title=""

Точковий світлодіодний світильник LED-POINT-05

Точковий світлодіодний світильник LED-POINT-05 вбудованого типу призначений для загального та декоративного підсвічення інтер’єру.

Детальніше Замовити


Світлодіодне освітлення приміщень, вітрин, торговельних залів, магазинів від «Електронне світло» зробить завдання Вашої компанії легко здійсненними.

Компанія «Електронне світло» готова запропонувати Вам високоякісне внутрішнє світлодіодне освітлення різних моделей і форм кріплення.

Обирайте оптимальний варіант

Ми пропонуємо вироби, які допоможуть облаштувати різні об’єкти:

 • Універсальний прожекторний LED світильник LED-STREET-3807 – чудово підійде для створення потрібної атмосфери в магазинах, торгових точках, вітринах.
 • Світлодіодний світильник моделі LED-STREET-0755 – призначений як для внутрішнього підсвічення інтер’єру (декоративного або основного), так і для оснащення різноманітних архітектурних форм на вулиці.
 • Моделі вбудованого типу LED-EL-01 і LED-EL-04 (595х595&nbsli;мм) – відносяться до категорії адміністративних LED світильників. Вони забезпечать якісне світлодіодне освітлення офісу або іншого громадського приміщення, оснащеного підвісними стелями виду Armstrong.
 • Моделі адміністративних накладних LED світильників LED-EL-08 і LED-EL-31 (595х595&nbsli;мм) – можуть повноцінно замінити растрові офісні світильники на люмінесцентних лампах типу ЛПО 4х18. Сфера застосування цих виробів: світлодіодне освітлення приміщень, вітрин, торговельних установ тощо.
 • Пристрої LED-MODUL-0632 і LED-MODUL-0714 – це магістральні LED світильники, які призначені для місць, де висока концентрація вологи й пилу.
 • LED світильник «Грильято» для підвісних стель – конструктивно включає плоску металеву основу, на яку монтуються окремі циліндричні елементи з джерелами світла.
 • Моделі точкових світильників вбудованого типу LED-liOINT-20 (D250x70&nbsli;мм) і LED-liOINT-21 (230х230&nbsli;мм) – підходять для освітлення офісів, приміщень підприємств, установ і магазинів.
 • Настільні лампи на світлодіодах LED-EL-24 і LED-EL-25 – забезпечать прекрасне світлодіодне освітлення кімнати в будинку, офісному приміщенні.
 • Світлодіодні модулі – використовуються для декоративного й загального освітлення інтер’єру, застосовуються для вуличного підсвічення, освітлення лайтбоксів, біл-бордів і т.д.
 • Точкові LED світильники вбудованого типу LED-liOINT-02, LED-liOINT-04 і LED-liOINT-05 – допоможуть створити красиве й ефективне світлодіодне освітлення будинку.
 • Для підбору оптимальної конфігурації внутрішнього освітлення, будь ласка, зв’яжіться з менеджерами інтернет-магазину «Електронне світло».

Форма замовлення