+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52
О компании

Компанія «Електронне світло» вже понад 20 років займається світлодіодним бізнесом. Ми починали з виробництва звичайних монохромних рухомих рядків і зараз освоїли виробництво складних повноколірних телевізорів величезних розмірів.

Весь цей час ми спостерігали стрімкий розвиток світлодіода. Яскравість напівпровідника зростала пропорційно його ефективності. Нарешті настав той момент, коли можна серйозно говорити про використання світлодіода в освітленні. Таким чином, на даний момент сформувався основний напрямок у нашому бізнесі – світлодіодне освітлення!

Технології виросли до позначки понад 150–168 люменів на один ват споживання. Все це свідчить про те, що починається нова ера в освітленні – СВІТЛОДІОДНА! На ринку з’явилися виробники, що володіють високими технологіями, наприклад німецька фірма OSRAM. Цей виробник уже зараз пропонує оптові поставки світлодіодів з ефективністю в 150 люменів на один ват споживання. У створенні цих надефективних і надзвичайно яскравих напівпровідників задіяні нанотехнології! Наша компанія має давню історію стосунків із OSRAM. За реалізованим проектам ми є лідером у Східній Європі. І доказом цього виступає присутність нашої компанії на сайті OSRAM із проектом з висвітлення стадіону «Олімпійський» у Києві, на якому проходив фінал ЄВРО 2012.

www.osram-os.com

Освітлювальні прилади компанії «Електронне світло» споживають у 5 разів менше електроенергії в порівнянні з енергозберігаючими лампами й майже в 12 разів менше у порівнянні з лампами розжарювання. Крім цього, у приладах повністю відсутній стробоскопічний ефект, немає ртуті (чого не скажеш про енергозберігаючі лампи) і є 100 тисяч годин життя із втратою яскравості всього 30%! З освітлювальними приладами компанії «Електронне світло» можна просто забувати про таке явище, як перегоріла лампочка.