+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Наша компанія підписала контракт на довгострокову співпрацю з мережею АЗС SOCAR. Ми виробляємо і встановлюємо світлодіодні світильники на заправних комплексах SOCAR по всій території України. В рамках даного контракту передбачена установка як фасадного, так і внутрішнього освітлення.

За допомогою лінійних світлодіодних світильників, ми підкреслили габарити і призначення будівлі. Фасадна підсвічування обладнаних нами АЗС, в темний час доби, тепер виглядає красиво і вигідно виділяє будівля на тлі інших будівель зі значної відстані. Тепер водії можуть побачити автозаправний комплекс здалеку, абсолютно не придивляючись при цьому.

Наші світильники, що застосовуються для АЗС, що не засліплюють відвідувачів і персонал, економічні, мають значний термін служби. У зв'язку з небезпечними умовами місця монтування світильники відрізняються особливими підвищеними вимогами до безпеки і надійності.

Відносно внутрішнього освітлення, ми використовували світильники різного типу: адміністративні, прожекторні, магістральні, downlight. Грамотно виконане світлодіодне освітлення приміщень, ефективна підсвічування вітрин і стелажів перетворюють вигляд АЗС, створюючи комфорт, тим самим залучаючи численних покупців.