+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

З радістю повідомляємо, що нашою компанією був розроблений новий світлодіодний світильник для внутрішнього освітлення - світильник «Гріліато», спеціально створений для використання з підвісними стелями типу Грильято.

 Конструктив світильника складається з плоскої металевої основи, на якій змонтовані окремі циліндричні елементи зі світлодіодними джерелами світла. Даний світильник зручний в експлуатації і монтажі, так як встановлюється безпосередньо на секцію підвісної стелі Грильято всередині масиву стелі, при цьому кожен циліндричний елемент виявляється в своїй окремій клітинці секції. З огляду на різноманітність існуючих розмірів як секцій стелі Грильято, так і розмірів осередків в них, є можливість виготовлення даного світильника під окремо взятий проект з різними габаритними розмірами самого світильника і різною кількістю і конфігурацією світяться циліндричних елементів.

Світильник має стильний сучасний дизайн, що, поряд з незмінною якістю і надійними електро- і світлотехнічними характеристиками, властивими всій продукції, що виготовляється нами продукції, представляє його відмінним рішенням для внутрішнього освітлення.

Grilyato title="Grilyato" />
Світильник «Грил'ято»

Potolok_griljato