+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Поспішаємо Вам повідомити, що в травні цього року завершена установка енергозберігаючих світлодіодних світильників на вулицях міста Новоград-Волинський.

"У місті повністю реконструювали систему вуличного освітлення, цей проект є частиною стратегічного плану енергетичного розвитку Новоград-Волинського", - сказав мер міста Володимир Загривий.
В даний час 2 752 світильника освітлюють у темний час доби всі 177 вулиць і провулків міста.

Світильники старого зразка замінили консольними світильниками нашого виробництва LED-Street-3713/36 на 36 світлодіодів. Даний проект є черговим наочним прикладом переваги використання світлодіодних світильників нашої компанії. Витрати на електроенергію скорочуються в кілька разів у порівнянні зі звичайними світильниками. Світильники не потребують заміни ламп і стійкі до перепадів напруги, а світлодіоди відрізняються надзвичайно тривалим терміном служби, до 100 000 годин безперервної роботи. Світильники нашого виробництва не бояться підвищеної вібрації, так як володіють відмінним рівнем міцності. Надійно захищені від проникнення води, бруду і пилу, відповідно не боїться таких атмосферних явищ, як дощ і сніг, град і сильний вітер. Конструкція наших світлодіодних світильників дозволяє встановлювати їх в місцевостях з будь-якими, навіть самими суворими, кліматичними умовами.

На представлених фото Ви можете побачити, наскільки кардинально відрізняються вуличне освітлення при використанні наших світильників в порівнянні з висвітленням прилеглих вулиць, в якому використані традиційні світильники з натрієвими лампами. Переваги використання наших світлодіодних світильників очевидні: висока рівномірність освітлення, високий індекс передачі кольору - кольору предметів і об'єктів під світлодіодним освітленням близькі до природних, низьке споживання електроенергії, стабільність світлотехнічних характеристик під час всього терміну експлуатації, який в 3-4 рази довше в порівнянні з традиційними вуличними світильниками, досягнення необхідних нормативних рівнів освітленості і безсумнівно, естетично більш комфортне сприйняття вечірнього та нічного міста.

Детальнiше