+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Наша компанія розробила проект і здійснила професійну підсвічування знаменитого Київського монумента, пам'ятник Князю Володимиру Великому, Хрестителю Русі.

Для підсвічування було використано 49 лінійних модулів, 3LED 252x20, на основі надяскравих світлодіодів фірми OSRAM, найефективніших на сьогоднішній день!

Трохи історії...

Пам'ятник був відкритий в 1853 році і встановлено на нижній терасі Володимирської гірки. Над пам'ятником працювали скульптори ПЕТРО Клодт, Володимир Демут-Малиновський, інженер Олександр Тон.

Для освітлення пам'ятника спочатку використовувалися "газові ріжки", але в 1895 році на кошти мецената Семена Могильовцева зробили електричне освітлення з декількох десятків лампочок розжарювання. 

У нічній темряві це світло було видно здалеку, і письменнику Михайлу Булгакову назавжди запам'яталося, як "найкраще виблискував електричний білий хрест в руках величезного Володимира на Володимирській гірці".

У 2010 році проводяться реставрація найстарішого скульптурного пам'ятника. Влада міста прийняли рішення використовувати новітні технології для підсвічування монумента, тому для реалізації світлотехнічного проекту була задіяна компанія "Електронний світ" , яка використовувала светодіоное освітлення власного виробництва.

Це додало монументу небувале велич і підкреслило його красу в темний час доби!

Детальніше