+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52
НАШІ СВЕТИЛЬНИКИ НА СЛУЖБІ АТО!

Наша компанія передала консольні світильники власного виробництва зону АТО, Луганська область.
Продовження


МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ «АТБ-МАРКЕТ»

У 2014 році, компанія Електронний світ, виграла тендер на поставку двох видів світлодіодних світильників для торгової мережі «АТБ-Маркет». Для освітлення адміністративних та складських приміщень використовувалися світлодіодні світильники магістрального і адміністративного типу.
Продовження


ВІДКРИТТЯ МАГАЗИНУ «ЕЛЕКТРОННЕ СВІТЛО»

Ми раді Вам повідомити про відкриття нового магазину «Електронний світ». Запрошуємо Вас відвідати наш магазин, за адресою за адресою: м Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Ворошилова, 35 (навпроти Епіцентру).
Продовження


ОСВІТЛЕННЯ МЕРЕЖІ АЗС SOCAR

Наша компанія підписала контракт на довгострокову співпрацю з мережею АЗС SOCAR. Ми виробляємо і встановлюємо світлодіодні світильники на заправних комплексах SOCAR по всій території України.
Продовження


Світлодинамічна RGB ОСВІТЛЕННЯ фасаду ТРЦ

Нашою компанією був реалізований черговий проект світлодинамічний RGB підсвічування фасаду торгово-розважального центру на перетині вулиці Академіка Заболотного та Столичного шосе міста Києва.
Продовження


НОВА РОЗРОБКА НАШОЇ КОМПАНІЇ - СВЕТИЛЬНИК «ГРИЛЬЯТО»

З радістю повідомляємо, що нашою компанією був розроблений новий світлодіодний світильник для внутрішнього освітлення - світильник «Гріліато», спеціально створений для використання з підвісними стелями типу Грильято.
Продовження


ПРОВЕДЕНО РЕКОНСТРУКЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ В НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОМУ

Поспішаємо Вам повідомити, що в травні цього року завершена установка енергозберігаючих світлодіодних світильників на вулицях міста Новоград-Волинський.
Продовження


Підсвічування акваріума

Реалізована світлодіодне підсвічування акваріума, проведено порівняння нової світлодіодним системи освітлення акваріума зі старою штатною системою LED-MODUL-0755.
Продовження


ОСВІТЛЕННЯ ОФІСУ

Представляємо Вашій увазі реалізацію набірного світильника на основі Магістрального світлодіодного світильника виробництва компанії Електронний світ LED-MODUL-0714 або LED-MODUL-0632


Продовження


ТРЦ «Рiвьера»

Згідно технічного завдання та побажань клієнта нашою компанією був розроблений і вироблений проект освітлення світлодіодними світильниками центрального залу і коридору приміщення ТРЦ "Рів'єра" в місті Одеса


Продовження