+38 (067) 466-38-60
+38 (044) 371-64-52

Автономні світлодіодні системи освітлення — це симбіоз сонячної панелі, світлодіода і акумулятора, який дасть вам якісне освітлення навіть на важкодоступних ділянках без підведення електрики.

До поновлюваної енергії і акумуляторних систем живлення різних пристроїв користувачі прибігають все частіше. Автомобілі з живленням від акумуляторів і станції їх зарядки від сонячної енергії перетворюються на звичне явище.

З розвитком технологій сонячні панелі стають усе більш ефективними, а світлодіоди — яскравими. Людство вже оцінює перспективи нових графеновых акумуляторів. Вони заряджаються на 77ыстрее аналогів, мають високу місткість, легше за попередників в 200 разів, дешевше у виробництві. Ці зміни відкривають нові можливості розвитку у сфері мобільних освітлювальних систем.

Автономні системи освітлення — переваги

Наші аварійні акумуляторні світильники світять не менше 3 годин без підключення до джерела електрики. Час роботи устаткування збільшується до безкінечності за бажанням замовника.

Автоматизована система управління освітленням стежить за витратою саккумулированной енергії залежно від умов експлуатації, координує сам процес заповнення потенціалу за допомогою зарядки на сонячних батареях.

Автономна світлодіодна система збирається за декілька секунд. Конструкція легко кріпиться на природних і штучних об'єктах.

Для кого призначений автономний комплекс

Устаткування цього роду може бути корисним:

  • працівникам МНС, аварійних служб;
  • співробітникам поліції, криміналістам;
  • будівельникам і монтажникам;
  • відпочивальникам на природі;
  • учасникам експедиційних розвідок (археологам, геологам).

Система зовнішнього освітлення — варіанти застосування

  • Освітлення цього типу використовується на ділянках без електропостачання, в місцях, складних для проходження автотранспорту (будівельні об'єкти, вузькі провулки, пустирі).
  • LED- система експлуатується як джерело живлення для приладів з потужністю до 30 Вт (GPS- навігатори, зарядка мобільних телефонів і інше).

Які бувають LED системи

Компанія «Електронне Світло» випускає такі освітлювальні пристрої: