Світлодіодне освітлення рекламних конструкцій

Продукція

прожектор-новыйПрожекторний світлодіодний світильник

LED-STREET-20, LED-STREET-24, LED-STREET-49, LED-STREET-51

 

 

Детальнішезаказать 


растровый8Універсальний лінійний світлодіодний світильник

LED-STREET-0755

 


Детальнішезаказать


светильник магистральныйМагістральний світлодіодний світильник

LED-MODUL-0714

 

Детальнішезаказать


светильник магистральныйМагістральний світлодіодний світильник

LED-MODUL-0632

 

Детальнішезаказать


растровый8Універсальний світлодіодний світильник, прожекторного типу

LED-STREET-3807

 


Детальнішезаказать


 

модули33Світлодіодні модулі

 

 


Детальнішезаказать


 

Підсвічування вітрин – обличчя будь-якого магазину. Клієнт повинен бачити товар у найкращому світлі. Для цього використовуйте світлодіодне освітлення вітрин.

Це також дозволить знизити витрати на споживання електроенергії, що важливо для ведення бізнесу, і є доступним вибором.

Розробки «Електронного Світла» світлодіодного освітлення вітрин включають:

  • Універсальний лінійний світильник на основі світлодіода. Застосовується для внутрішнього підсвічування магазинів (закарнизне світло), зовнішнього освітлення споруд та вітрин. Термін їх служби становить 100 тис. годин. Гарантія – 18 місяців.
  • Світлодіодний універсальний світильник прожекторного типу для зовнішнього підсвічування і внутрішнього освітлення магазинів, вітрин. Розроблений, щоб замінити світильники з лампами ДРЛ-80, ГЛ-200 Вт. Термін служби становить до 20 років. Гарантія – 36 місяців.
  • Світлодіодні модулі – саме їх часто використовують при інсталяції підсвічування вітрин. Вони виділяють мало тепла, не містять небезпечних речовин, що дає можливість використовувати їх і в продуктових магазинах. Аналог модуля 1 Вт – світильник на базі лампи розжарювання або галогенної 10–13 Вт. Термін служби модулів – 100 тис. годин.

Зробіть рекламу помітнішою

Світлодіодне освітлення бордів – невід’ємний атрибут сучасного світу реклами. І коли Вам необхідно привернути загальну увагу до рекламного борду, компанія «Електронне світло» презентує товари для вирішення таких завдань:

  • Світлодіодний світильник прожекторний застосовують для рекламних конструкцій і зовнішнього підсвічування будівель, споруд і т. д. Термін служби становить 20 років. Гарантія – 36 місяців.
  • Магістральний світильник застосовується, щоб спроектувати рекламне освітлення в умовах з підвищеним рівнем пилу та вологи. Магістральна система розробляється для кожного клієнта індивідуально. Термін служби – 100 тис. годин. Гарантія – 18 місяців.

Світлодіоди потребують мінімум догляду і обслуговування. Вся продукція сертифікована.

Настав час додати іскристості й сяйва Вашій вітрині та рекламі. Замовляйте продукцію безпосередньо від виробника, звертаючись до менеджерів компанії «Електронне світло». Телефонуйте, не відкладаючи.