Переваги світлодіодного освітлення

линейка5

Про винятково світлодіодне освітлення раніше серйозно не говорили. Технології були далекі від ефективного використання світлодіода як основного освітлення, хоча для підсвічення або контурного освітлення він використовується вже давно. І ось настав той момент, коли технологічні можливості доросли до 130–150 люменів на один ват енергоспоживання! Для простоти розуміння цих значень скажемо, що це в 4–6 разів більш економічне освітлення, ніж освітлення від найбільш енергозберігаючих ламп на сьогодні. У таких лампах світиться газ... у нашому ж випадку використовується випромінювання напівпровідника!

Отже, постараємося перерахувати переваги «нового світла»

Экономічність - В умовах постійного зростання тарифів на електричну енергію перехід на освітлення цього типу дозволяє відчутно заощаджувати! Згадаємо хоча б, що ККД звичної нам лампи розжарювання всього 4%, а ККД світлодіода дорівнює 58%! 

Довговічна служба. Ці цифри здаються недосяжними – світлодіод демонструє до 11 років роботи без перерви!

Надійність. Забудьмо про тонку вольфрамову нитку! Випромінювання напівпровідникового приладу в сотні разів стабільніше, залежність від впливів механічного характеру й вібрації максимально знижена.

Екологічна безпека.Світіння діода не супроводжується ультрафіолетовим і радіоактивним випромінюванням. Вироби позбавлені ртуті й подібних шкідливих для здоров’я речовин, тому не потребують спеціальної утилізації.

Незначне тепловиділення. Діоди не спричинюють задуху в приміщеннях, внаслідок цього спостерігається менше енергоспоживання кондиціонерами; предмети, які знаходяться під світлодіодними світильниками, не нагріваються, пристроями можна освітлювати чутливу до нагрівання продукції.

Реальна передача кольору. - Світлодіодне освітлення дуже схоже на денне. Завдяки цьому ми бачимо справжній колір предметів, а не спотворений. Така перевага неоціненна для друкованої рекламної продукції!

Широкий температурний діапазон. - Світлодіодні світильники працюють при температурі від -40 до +50 °С за будь-яких погодних умов.

Висока світловіддача. Вироби забезпечують 150 люменів на 1 ват енергоспоживання.

Абсолютна стійкість до багаторазових вмикань і вимикань.

Відсутність стробоскопічного ефекту (пульсації, мерехтіння).

Рівномірне світіння. Відсутність світлих і темних плям на горизонтальних, а також вертикальних площинах. Таке світло комфортне для очей.