Новини

19.02'15
Подсветка аквариума

НАШІ СВЕТИЛЬНИКИ НА СЛУЖБІ АТО!

Наша компанія передала консольні світильники власного виробництва зону АТО, Луганська область.

Подробнее

07.12'14
Подсветка аквариума

МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ «АТБ-МАРКЕТ»

У 2014 році, компанія Електронний світ, виграла тендер на поставку двох видів світлодіодних світильників для торгової мережі «АТБ-Маркет». Для освітлення адміністративних та складських приміщень використовувалися світлодіодні світильники магістрального і адміністративного типу.

Подробнее

22.10'14
Подсветка аквариума

ВІДКРИТТЯ МАГАЗИНУ «ЕЛЕКТРОННЕ СВІТЛО»

Ми раді Вам повідомити про відкриття нового магазину «Електронний світ». Запрошуємо Вас відвідати наш магазин, за адресою за адресою: м Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Ворошилова, 35 (навпроти Епіцентру).

Подробнее

08.10'14
Подсветка аквариума

ОСВІТЛЕННЯ МЕРЕЖІ АЗС SOCAR

Наша компанія підписала контракт на довгострокову співпрацю з мережею АЗС SOCAR. Ми виробляємо і встановлюємо світлодіодні світильники на заправних комплексах SOCAR по всій території України.

Подробнее

24.09'14
Подсветка аквариума

Світлодинамічна RGB ОСВІТЛЕННЯ фасаду ТРЦ

Нашою компанією був реалізований черговий проект світлодинамічний RGB підсвічування фасаду торгово-розважального центру на перетині вулиці Академіка Заболотного та Столичного шосе міста Києва.

Подробнее

28.07'13
Подсветка аквариума

НОВА РОЗРОБКА НАШОЇ КОМПАНІЇ - СВЕТИЛЬНИК «ГРИЛЬЯТО»

З радістю повідомляємо, що нашою компанією був розроблений новий світлодіодний світильник для внутрішнього освітлення - світильник «Гріліато», спеціально створений для використання з підвісними стелями типу Грильято.

Подробнее

18.06'13
Подсветка аквариума

ПРОВЕДЕНО РЕКОНСТРУКЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ В НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОМУ

Поспішаємо Вам повідомити, що в травні цього року завершена установка енергозберігаючих світлодіодних світильників на вулицях міста Новоград-Волинський.

Подробнее

18.05'13
Подсветка аквариума

Підсвічування акваріума

Реалізована світлодіодне підсвічування акваріума, проведено порівняння нової світлодіодним системи освітлення акваріума зі старою штатною системою LED-MODUL-0755.

Подробнее

25.01'13
Подсветка аквариума

ОСВІТЛЕННЯ ОФІСУ

Представляємо Вашій увазі реалізацію набірного світильника на основі Магістрального світлодіодного світильника виробництва компанії Електронний світ LED-MODUL-0714 або LED-MODUL-0632

Подробнее

05.11'12
Подсветка аквариума

ТРЦ «Рiвьера»

Згідно технічного завдання та побажань клієнта нашою компанією був розроблений і вироблений проект освітлення світлодіодними світильниками центрального залу і коридору приміщення ТРЦ "Рів'єра" в місті Одеса

Подробнее